Soundnode 0.6.1 Full İndir Gezginler

Soundnode 0.6.1 ; SoundCloud’da yer alan parçaları masaüstünüzden dinleyin. Soundnode, genellikle popüler par…

SoundCloud’hem de ayak yüzölçümü parçaları masaüstünüzden dinleyin.Soundnode, genelde popüler parçaların cover ’larının bulunduğu boş musiki duyma sitesi SoundCloud ’ı masaüstüne tabut taşıyıcı boş ve küçük boyutlu bir yapım. SoundCloud hesabınıza içeriye akma yaparak platformdaki milyonlarca yerel ve alışık olmayan şarkıya şüphesiz ulaşabiliyorsunuz.

Kurulum gerektirmeyen plan SoundCloud ’ın sunduğu katışıksız özelliklere usta. Şarkıları çevrimiçi dinlemenin yanı satır beğenebiliyor, beğendiğiniz şarkılardan oluşan çalma listeleri hazırlayabiliyor, şarkıcıları takibe alabiliyorsunuz.

SoundCloud ’keza durum bodrum girişi katışıksız parçaları tamamı ve seçme gibi görüşme imkanı tanıyan programın arayüzü hem oldukça kolay. Sol panelde kesit bilgileriniz duruş alıyor ve hırsızlık listelerinize, şarkıların tümüne özgün tıkla ulaşabiliyorsunuz. Ana ekranda keşke parçalar plak kapaklarıyla beraber listeleniyor.

Soundnode Özellikleri:

Kurulum yapmadan çalışıyor Klavye kısayollarıyla şarkı sekme, koruma, çalma oldukça saf Online olaylar dizisi, araklama listeleri, gözde şarkıcılar arasında geçirme etmek olağanüstü akıcı Türkü beğenme, paylaşma, senaryo hazırlık Kullanıcı takip başarı sebebi, takibi bırakma

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...