Sony Vegas Pro 14 Full İndir (Gezginler / Tek Link)

ov_familyboxes

Sony Vegas kolay arayüzü olan gelişmiş bir video düzenleme programıdır. Çekmiş olduğunuz videoların cut montajını bu programda dilediğiniz biçimde yapabilirsiniz. Tüm dünyada en çok kullanılan kurgu programlarından biri olan Sony Vegas sinema ve televizyon sektöründe de en çok tercih edilen programlardan biridir.

Profesyonellere hitap ettiği kadar amatörlerin de tercih ettiği bir program olan Sony Vegas’ta fotoğraf da düzzenleyebilirsiniz.  Ancak video düzenlemek için bilgisayarınızın iyi bir ekran kartına ve gerçek zamanlı oynatım yapmak için yüksek miktarlarda ram’e ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Rahat bir çalışma için 8GB ram’in gerekli olduğu ve en az 2GB ekran kartının gerektiği video düzenleme programında HD videolar kurgulayabilirsiniz.

Eğer 4K videolarla ilgileniyor ve bu videoları işlemek istiyorsanız ram miktarınızın 16GB olmasında fayda var aksi takdirde videoyu oynatmak istediğinizde sorunlar yaşayacak, bitirdiğiniz vidoları programdan çıkarmak istediğiinzde uzun saatler beklemek zorunda kalacaksınız. Hemen Sony Vegas indirerek programı bilgisayarınıza kurabilir ve videolarınızı programda işleyerek kendi filminizi oluşturabilirsiniz. Hem video, hem ses hem de fotoğraf düzenlenebilen Sony Vegas size yönetmenliğin kapılarını açabilir.

download-300x82
http://turbobit.net/fp8s…

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...