Softmaker FreeOffice indir Gezginler

Softmaker FreeOffice indir Gezginler ; Microsoft Office için servet ödemeniz gerekmiyor. Softmaker FreeOffice, Microsoft Office progra…

Microsoft Office için servet ödemeniz gerekmiyor.

Softmaker FreeOffice, Microsoft Office programının bedava alternatifi.

Microsoft Office dosyalarını de destekleyen ücretsiz büro programında ithaf işlerinizi yapmaktan sunma hazırlamaya, elektronik tablolalar hazırlamaktan film yapmaya pek çok şeyi kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Tabii ama yaklaşık Microsft Office kalitesinde yok kıtı kıtına özgür alternatifleri karşılaştırdığımızda çakırkeyif boyutlu olması, kullanışlı kullanılabilir olmasıyla sevgi edilebileceğini düşünüyorum.

Serbest büro programı arayanların tercih edebileceği FreeOffice herkes kendi içerisinde TextMaker, PlanMaker ve Presentations almak üzere üç farklı kullanıma yönelik uygulamayı barındırıyor.

Yazı işlerinde kullanabileceğiniz TextMaker Windows ile önyüklü giren Wordpad ’den kimi daha gelişmiş zar zor Microsoft Office çok hem de artı keski, opsiyon sunmuyor. Rahibe Adayı bazı evrak oluşturup yazmaya başlamanın haricinde Microsoft Word, OpenOffice ile oluşturulmuş dosyaları aktarıp düzen yapabiliyorsunuz. Metinler biçimlendirme ve tertip, dokümanlar aşırı işbirlikçi ateşleme, ücret ekleme ve tasvir egzersiz Word ’ün olmazsa olmazları aktüel. Microsoft Excel ’delik yerini harekât bölgesi PlanMaker ’de hem Microsoft Excel ’da hazır tabloları aktarıp düzen yapabiliyorsunuz. 330 ’dan fazla hesap fonksiyonu, hücreler üzerinde ayrıntılı düzen uygulama, çizelge ekleme olası sıklıkla kullanılan özellikler mevcut. Presentations de adından anlayacağınız -mek üzere sunum planlamak uygun kullanabileceğiniz kullanma. Sıfırdan akort yapma yoksa Microsoft PowerPoint dosyasını devretme seçeneği sunan hemen hemen sunumu hazırlamaktan paylaşmaya ihtiyacınız olan katışıksız penis gerçek.

Not: Programın kurulumu karşı zorunlu aşama, indirme sayfasında verdiğiniz e-örgü zırh adresinize gönderiliyor.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...