Slimjet 8.0.2.0 indir Gezginler

Slimjet 8.0.2.0 indir Gezginler ; Bu web tarayıcısında ihtiyacınız olan her araç, eklenti mevcut. Slimjet, Chrome tabanlı ta…

Bu web tarayıcısında ihtiyacınız olan bütün keski, eklenti fiili.

Slimjet, Chrome tabanlı tarayıcılar arasında. Google Chrome, Firefox, Opera ve değişik web tarayıcılardan kullanıcının sıklıkla seslenme duyduğu eklentileri bünyesinde taşımasıyla ayrılan tarayıcı tama manasıyla kelimesi kelimesine kayırılan web tarayıcı.

Arayüz gibi günümüz bugünkü internet tarayıcılar çok galip olmasa hem de oldukça işlevsel. sinirlendirici reklamları engellemek göre kullandığımız reklam engelleyiciler, YouTube videolarını indirmek dolayı kullandığımız üçüncü taraf ekran inme araçları, dosyaları daha çabuk kısaltmak dolayı yüklediğimiz indirme yöneticileri, alışveriş ve sıklıkl kullandığımız çevrimiçi hesaplarımızda kullanıcı adı ve anahtar sözcük bölümünü tüm defasında yazmaktan bizleri kazandırıcı yapı doldurucular dahil tarayıcıyı kullanmaya başlamadan yüklediğimiz bütün eklentileri atıf derdinden tasarruf sahibi web tarayıcının hızlı-stabil çalıştığını hem de atlamamak yoksulluk.

Slimjet Özellikleri:

Bütün reklamları ortadan kaldıran reklam yanına varılmaz Uzun hızda indirmeye döküntü veren inme yöneticisi Kurnaz şekil doldurucu YouTube video indiricisi Adamakıllı özelleştirilebilir alet çubuğu Chrome dolayı tasarlanan bütün eklentilerle uyumluluk Modern nezaret önleyici tedbir seçenekleri Benzersiz tıkla Facebook ’hem de paylaşm egzersiz Hemen Olan resim yükleme Ortam faraziye raporu Fare hareketleri göre kelimesi kelimesine dost Web içoğlanı çevirisi

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...