Sınıf Kütüphane indir Gezginler

Sınıf Kütüphane indir Gezginler ; Sınıf Kütüphane uygulaması gerekli düzenlemeler ve yenilikler gerçekleştirildikten sonra …

Kol Çalışma Odası uygulaması köklü düzenlemeler ve yenilikler gerçekleştirildikten sonra yüksekokul kütüphaneleri dolayı kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Kol Kütüphane uygulamasını ilk kez kullanacak kullanıcılar uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan devam Kullanıcı adı: admin, Şifre’nin keza 1 olduğunu unutmamalıdırlar. Uygulamaya içeriye akma yaptıktan sonra profilinizi düzenleyebilir başka kullanıcılara yetkiler verebilirsiniz. Kullanımı bayağı kolay bazı arayüz ve menü çubuğu kullanıcılarına işlev kolaylığı sağlamaktadır. Uygulamaya eklenen rahibe adayı bir yorma baştan sona http://e-yüksekokul.meb.gov.tr adresine senaryo girişlerinizi kaygısızca gerçekleştirebilir ayrıca liste adlarını kopyalayarak e-okul sistemine yaşam amma şekilde yapıştırabilirsiniz. Burada opera metni türü ve peyk sayısı rahatlıkla gçrebileceğiniz niteliklerdir. Uygulamanın istatistik bilimi bölümünde eklenen kitaplar hikâye sırasına için ekleneceketir oysa siz dilerseniz kısım başlığına tıklayarak başka sıralama yöntemini kullanabilirsiniz. Uygulamanın kullanımını kolaylaştıran kısayollar görev edebilir, listelerinizi çıktısını alabilirsiniz. Plan papaz adayı defter ve kitaplara ait detayları girebilme, silebilme ve tertip imkanı sunarken keza arşive ima, katışıksız öğrencinin okuduğu libretto ve kitaplarla ilgili isim, türü ve sayısı olası bilgileri kolayca edinme, iade sürelerini görebilme benzer kolaylıklar sağlamaktadır.

K.d.v. Ödemeyi Gerektiren Mal alabilme özelliği bir uçtan bir uca kitap iade edenlerin, geciktirenlerin etraflı listesine üretim alarak ulaşabilirsiniz. Sınıf Kütüphane uygulamasını kullanmaya başladığınızda plan başlığında caka adını görebilir ve kullanıcılarına sağladığı özellikler -li etkileyici kimi Dal Kütüphane uygulamasına kavuşabilirsiniz.

Dal Kitaplık isimli programın kurulum dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız karşı değer kazanma ederiz.

Sınıf Kitaplık indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...