Sınıf Kütüphane indir Gezginler

Sınıf Kütüphane indir Gezginler ; Sınıf Kütüphane uygulaması gerekli düzenlemeler ve yenilikler gerçekleştirildikten sonra …

Sınıf Kitaplık uygulaması başlıca düzenlemeler ve yenilikler gerçekleştirildikten sonra okul kütüphaneleri karşı kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Kol Kitaplık uygulamasını başta kullanacak kullanıcılar uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan devam Kullanıcı adı: admin, Şifre’nin keza 1 olduğunu unutmamalıdırlar. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profilinizi düzenleyebilir alternatif kullanıcılara yetkiler verebilirsiniz. Kullanımı epeyce kolay bir arayüz ve mönü çubuğu kullanıcılarına fonksiyon kolaylığı sağlamaktadır. Uygulamaya eklenen rahibe adayı bazı atfetme sayesinde http://e-akademi.meb.gov.tr adresine liste girişlerinizi kolayca gerçekleştirebilir ayrıca libretto adlarını kopyalayarak e-akademi sistemine hayat amma şekilde yapıştırabilirsiniz. Burada defter türü ve peyk sayısı laubalice gçrebileceğiniz niteliklerdir. Uygulamanın istatistik bölümünde eklenen kitaplar gelişim aşmaları sırasına amacıyla ekleneceketir başka siz dilerseniz bölüm başlığına tıklayarak diğer işlem yöntemini kullanabilirsiniz. Uygulamanın kullanımını kolaylaştıran kısayollar atama edebilir, listelerinizi çıktısını alabilirsiniz. Program acemi defter ve kitaplara ait detayları girebilme, silebilme ve ayarlama imkanı sunarken keza arşive ilgi, katışıksız öğrencinin okuduğu libretto ve kitaplarla bağıl ünvan, türü ve sayısı aynı bilgileri hafif müzeye yeni gelen eşya, iade sürelerini görebilme aynı kolaylıklar sağlamaktadır.

Verim alabilme özelliği baştan sona opera metni rövanş edenlerin, geciktirenlerin ayrıntılı listesine çıkış gücü alarak ulaşabilirsiniz. Şube Çalışma Odası uygulamasını kullanmaya başladığınızda yapım başlığında kurum adını görebilir ve kullanıcılarına sağladığı özellikler ile çarpıcı biraz Dal Çalışma Odası uygulamasına kavuşabilirsiniz.

Sınıf Kitaplık isimli programın kurulum dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız uygun teşekkür ederiz.

Kol Kitaplık indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...