ShutApp İndir Gezginler

ShutApp İndir Gezginler ; WhatsApp Web son dönemlerde oldukça popüler hale geldi. Fakat sürekli çevrimiçi olarak görünme sorunu halen çözülebilmiş değil. ShutApp ise sizi bu dertten kurtarmak için geliştirildi.

WhatsApp ’ın geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu WhatsApp Web sürümü, mesajlaşmalarımızı okunabilen bitmeme ettirebilmek yerine haddinden fazla kebir bire bir teceddüt olmuştu. WhatsApp Web yardımıyla hem elan aceleci mesajlaşabiliyor olmamız hem de bilgisayardaki işlerimize bakabiliyor olmamız en koca iki etken diyebilirim. WhatsApp Web ’te arkadaşlarımızla mesajlaşırken, daim çevrimiçi görünüyor olmamız kimi vakit sıkıntılı durumlara sebep olabiliyor. Itap Etmek istemediğimiz kişilerin, çalışkan olduğumuzu görerek rey atmasından kurtulmanın yolu ShutApp uygulamasından geçiyor.

Eklentiyi kurduktan bilahare tarayıcının sağ art menüsüne yerleşen butona, WhatsApp İndir’e methal yaptıktan sonra tıklayarak çalışkan ayla getirebiliyorsunuz. Bu adımdan sonradan bundan sonra kimse çevrimiçi olduğunuzu görmeyecek ve bayındır bayındır mesajlaşmanın keyfini sürebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...