ShareByLink indir Gezginler

ShareByLink indir Gezginler ; ShareByLink, dosya linklerinizi çok kolay ve hızlı bir biçimde paylaşmanıza olanak sağlaya…

ShareByLink, dosya linklerinizi aşırı kullanışlı ve tez bazı biçimde paylaşmanıza olanak sağlayan bir yazılımdır. 

Windows işletim sistematik bilgisayarlarınıza çok akan kimi şekilde kurabileceğiniz ShareByLink, kullanıcıların dosya linki paylaşmasını kolaylaştıran bazı program kadar öne çıkıyor. Sırf yapmanız beklenen, paylaşacağınız dosyanın üzerinden sağa tıklayarak Share By Link yazısına tıklamak. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde dosya linki kaydediliyor ve ondan sonuç linki dilediğiniz kişiye muhtemelen gönderebiliyorsunuz. Programın özelleştirme seçeneği -li paylaşımlarınızda bir bir sunucunuzu kullanabiliyorsunuz. De paylaşacağınız dosyanın yüklenmesini servis yapmak olduğu takdirde kalmıyorsunuz.

ShareByLink, herkesin kullanabileceği kolay bazı arayüze usta. Aşırı akan bazı şekilde indireceğiniz exe. dosyasını çalıştırarak programı kurabilirsiniz.

ShareByLink indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...