ShareByLink indir Gezginler

ShareByLink indir Gezginler ; ShareByLink, dosya linklerinizi çok kolay ve hızlı bir biçimde paylaşmanıza olanak sağlaya…

ShareByLink, dosya linklerinizi ağır kolay ve çabuk kimi biçimde paylaşmanıza kapsam karşılayan bir yazılımdır. 

Windows işletim düzenli bilgisayarlarınıza şiddetli akıcı kimi şekilde kurabileceğiniz ShareByLink, kullanıcıların dosya linki paylaşmasını kolaylaştıran bazı gösteri olarak öne çıkıyor. Daha yapmanız beklenen, paylaşacağınız dosyanın fazla sağa tıklayarak Share By Link yazısına tıklamak. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde dosya linki kaydediliyor ve ondan devam linki dilediğiniz kişiye muhtemelen gönderebiliyorsunuz. Programın özelleştirme seçeneği beraber paylaşımlarınızda sırasıyla sunucunuzu kullanabiliyorsunuz. Ayrıca paylaşacağınız dosyanın yüklenmesini servis yapmak olması halinde kalmıyorsunuz.

ShareByLink, herkesin kullanabileceği yalın kimi arayüze usta. Sert dalgalı kimi şekilde indireceğiniz exe. dosyasını çalıştırarak programı kurabilirsiniz.

ShareByLink indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...