SGK TV indir Gezginler

SGK TV indir Gezginler ; Windows 10 işletim sistemlerine sahip cihazlarınız için tasarlanmış SGK TV uygulaması saye…

Windows 10 işletim sistemlerine usta cihazlarınız göre müstakbel SGK TV uygulaması tamamen Sosyal Güvenlik Kurumuna ait içerikleri kalınlık yeterli ağızlardan görüntülü iken öğrenme imkanına kalıp olacaksınız.

Devletin bizlere sağladığı sağlık durumu ve emeklilik birlikte alakalı muntazam kurumu olan Toplumcul sigortalar kurumu üstünde hep genel haberler, içerikler ve umumi bilgilendirme içerikleri sunan bu yapma -li görüntülü olarak çalışma yapmak ve keşfetmek istediğiniz her şeyi SGK TV içerisinde izleyebileceksiniz. Uygulamanın baş amacı bireyler üzerinden sosyal sigorta bilincini geliştirmeye tasarlanmış talimatlar, duyuru, duyuru aynı bir sert bilginin kamuoyuna aktarılmasını ekranlar üstüne sağlamaktır. 

SGK kurumu ile yakından ilgileniyor ve her haberlerden anında haberim olsun diyorsanız bu uygulamayı Windows işletim sistemine öğretmen olduğunuz özbeöz cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

SGK TV indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...