Screenshot Captor Full Lisans İndir (Gezginler / Tek Link)

Screenshot_Captor_Normal_Snapshot

Ekranınızdaki bir görüntüyü tek tuşla kayıt altına almanızı sağlayacak olan Screenshot Captor programı kullanım kolaylığına ve geliştirilebilir seçeneklere sahip. İstediğiniz tuşa atama vererek anında ekran görüntüsünü .jpg .png veya .jpeg olarak kayıt edebiliyor. Yanı sıra ekranın belli bir noktasına odaklanma, aktif pencereyi kaydetme, zamanlama gibi gelişmiş seçenekler de mevcut.

screenshot-captor-03-700x516

screenshot-captor-06-565x535

Aldığınız ekran görüntüsünün üzerinde çalışma yapmanız mümkündür. Programı açtığınızda önceki ekran görüntülerinden birini seçebilir; renk, karşıtlık gibi temel düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ekran piksel sayısına dek yakınlaştırma imkanıyla PNG oluşturmada da kullanılabiliyor ve ince ayarlar daha rahat şekilde yapılabiliyor. Gezginler’in full olarak sunduğu programı tek tıklamayla indirebilirsiniz. Herhangi bir lisans kodu, crack vb. istemeyecektir.

download-300x82

Screenshot Captor Tek Link:

http://screenshot-captor.en.softo…

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...