Samsung New Pc Studio İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

Samsung New Pc Studio

Samsung telefon kullanıcıları için özel olarak üretilmiş bu program, bilgisayarınız ile telefonunuz arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Son derece kolay kullanımı ve şık ara yüzüyle her Samsung telefon kullanıcısının bilgisayarında bulunması gereken Samsung New Pc Studio ile telefonunuzdaki tüm bilgi ve belgeleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Rehberinizden ajandanıza, fotoğraflarınızdan haritalarınıza kadar telefonunuzda yer alan tüm belgeler, artık bilgisayarınızda kolaylıkla depolanabilmektedir.

Samsung New Pc Studio sayesinde veri aktarımı kolaylaşmakla kalmamış,  aynı zamanda hızlanmıştır da. Telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra var olan tüm bilgi ve belgeleriniz ulaşıma hazır olarak önünüze sunulacaktır. Dilediğinizi seçip silebilir, kopyalayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Üstelik bilgisayar ve telefon arasında gerçekleşen veri aktarımı son derece basittir. Yalnızca ikisinde de bulunmasını istediğiniz bir dosyayı aktarmak istediğiniz klasöre sürüklemeniz yeterlidir. Son derece hızlı bir biçimde aktarma işleminiz gerçekleşecektir.

Programın işlevi yalnızca veri senkronize etmekle sınırlı değildir. Bunun yanı sıra sosyal medya üzerinden paylaşım yapmanızı da destekler. Program yalnızca görüntülerinizi göstermekle kalmayıp düzenlemenize de fırsat sağladığından dilediğiniz dosyaları Facebook ve Youtube gibi en sık kullanılan sosyal paylaşım sitelerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

http://turbobit.net/yqx88rmr7u31.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...