Remix OS İndir

Remix OS İndir ; PC’ye Android işletim sistemi kurmayı hiç denediniz mi? Remix OS, masaüstü bilgisayarlarınıza ve laptoplarınıza android işlemin kurmanızı sağlar.

PC’ye Android işletim sistemi kurmayı hiç denediniz mi?Remix OS, masaüstü bilgisayarınızda Android deneyimi yaşamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bire bir işletim sistemi ve hem indirmesi hem üstelik kullanımı tamamen ücretsiz olmasının birlikte Windows iki canlı bilgisayarınızda ikinci benzeri işletim sistemi yerine kullanabiliyorsunuz. Intel tabanlı PC ’ler ile ahenktar olan Android tabanlı işletim sisteminde Android uygulamaları tıpkısı Windows ’taki kadar içki görünümünde ve aracısız masaüstünüze yerleştirdiğiniz kısayollar favori uygulamalarınıza rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

Windows işletim dizgeli PC ’ye Android kurma üzere tıpkı düşünceniz varsa Remix OS ile bunu çabucak yapmanız gibi. Bütün Android uygulamalarını masaüstünüze taşıyabileceğiniz işletim sistemi akıbet mertebe basit arayüze ehil. Windows ’fecir menus olduğumuz Başlat menüsü bulunuyor ki buradan PC ’nizde aylı bütün Android uygulamalarına erişebiliyorsunuz ve sistemi kapatıp, baştan başlatabiliyorsunuz. WhatsApp, Facebook, Twitter ve özge bildirimlerinizi Windows ’taki Muamelat Merkezi alanına konumlandırılmış Bildirimler menüsünden izleme ediyorsunuz. Burada indirmeleriniz birlikte gözüküyor. Dizge tepsisinde ses, WiFi, sıra kabilinden sıklıkla makbul öğeler da Remix OS ’birlikte ayrımsız yerde kullanıma sunulmuş.

Remix OS Kurulum Adımları:

İndirdiğiniz paket dosyayı zipten çıkarın. USB belleğinizi PC ’nize takın. Remix OS USB Tool ’u açın ve ekrandaki yönergeleri takip ederek kurulum diskinizi oluşturun. PC ’nizi baştan başlatın. Boot etme esnasında F12 ’ye basarak Boot menüsüne girin. Boot seçeneği adına USB Storage Device ’ı seçin. Guest Mode yahut Resident Mode seçeneklerinden birini seçerek Remix OS ’u başlatın.Asgari Sistem Gereksinimleri:

FAT32 formatını destekleyen en birkaç 8GB kapasiteli ve 20MB/s barı hızına ehil USB 3.0 flash düşünce USB ’den önyükleme seçeneği sunan aynı PC

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...