Razer Cortex 7.0.135.11872 indir Gezginler

Razer Cortex 7.0.135.11872 indir Gezginler ; Razer Cortex Gamecaster ile oyunlarda videolar çekebilir, ekran görüntüsü alabilir ve videol…

Razer Cortex Gamecaster ile oyunlarda videolar çekebilir, siper görüntüsü alabilir ve videolarınızı paylaşabilirsiniz

Razer Cortex kullanıcılara hile videosu aksama ve püf noktası performansı terfi konusunda yaşam bir rumuz sunan bir siper taahhütlü göderme programı gibi tanımlanabilir.

Hile ekipmanlarıyla tanıdığımız Razer firması yoluyla geliştirilmiş ve kullanıcılara ücretsiz gibi sunulan bu siper taahhütlü göderme programının avantajı size depo alanınız el verdiğince boylu boslu videolar çekebilme imkanı verebilmesi. Herzamanki püf noktası video kayıt araçlarının mahkeme sürümleri kullanıcılara açıklanmış limitler sunuyor. Bu limitler video süresini had ve videolara watermark ekleme biçimli karşımıza çıkıyor. Razer Cortex Gamecaster birlikte 720p çözünürlükte saniyede 30 şasi hızıyla dönem kısıtlaması olmadan ve videolarınıza watermark eklenmeden oyunlarınızdaki görüntüleri kaydedebiliyorsunuz. Razer Cortex Gamecaster 1080p ekran kaydı de yapabiliyor; ki bu çözünürlükte programın serbest versiyonunda videolara watermark ayrıca ekleniyor.

Razer Cortex ‘in yaklaşık diğer avantajı video çekerken numara performansınızı düşürmemesi. Razer Cortex beraber bir yandan video çekerken değişik komşu akan yaklaşık şekilde oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz. Kullanıcılara aldatmaca süratlenme dair da dost olan gösteri bilgisayarınızda arka planda çalışma işlemleri denetleyerek geveze olanları sonlandırıyor ve RAM olası kaynaklarınızı sade oyunlara ayırmanıza arkadaş oluyor. Bu sayede oyunlardaki takılmaları engelleyebiliyorsunuz.

Razer Cortex Gamecaster oyun yayını yapma üstünde ayrıca pratik yaklaşık tuş. Programın bu özelliğinden faydalanarak biricik tıklamayla YouTube, Twitch ya da Azubu aynı kanallar üzerinde aromatik yayınınızı başlatabilirsiniz. Bu yayınlarda kendi web kamerası görüntünüzü hem videolara ekleyebiliyorsunuz.

Razer Cortex Gamecaster biraz oyunlarda siper görüntüsü alma aracı iken ayrıca kullanabilirsiniz. Programın bazı farklı kullanışlı yönü hem marifet kayıt dosyalarınızı ve oyunlarda kullandığınız add-on olası modları bulanıklık hesabınızda yedeklemesi ve herhangi bir bilgisayarda düşünmeden bu taahhütlü göderme dosyalarına ve kişiselleştirilmiş ayarlara erişmenize döküntü vermesi.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...