Raidcall Full İndir (Gezginler | Türkçe |Son Sürüm)

 raidcall full indir gezginler

Raidcall, çevrimiçi  konuşma ve iletişim imkanı sağlayan ücretsiz bir programdır. Genellikle çok oyunculu sosyal oyunlarda kullanılması amacıyla yapılandırılmış olan programda birçok kişi ile sesli, görüntülü ya da yazılı olarak görüşmeler yapabilirsiniz.

Genellikle takım çalışması gerektiren online oyunlarda grup iletişimini kurmada kullanılan bir programdır. Bu program sayesinde gruplar ya da kanallar kurabilir; bu kanallardaki kişileri belirleyebilir –istemediklerinizi engelleyebilir- ve bu gruplarda yazı, video, resim paylaşabilir ayrıca sesli veya görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Bu yazılımı gezginler sitesi üzerinden raidcall indir şeklinde aratarak bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilir, programı kurduktan sonra e-posta adresinizle üye olarak ve dil seçeneklerinden Türkçeyi seçerek kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

http://turbobit.net/slcxkbqv4xav.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...