Radeon Software Crimson Full İndir

Radeon Software Crimson Full İndir ; AMD ekran kartlarınız Radeon Software Crimson ile en yüksek performansa çalışacak!

Radeon Software Crimson, eğer AMD ayraç bire bir görüntülük kartı kullanıyorsanız kullanmakta olduğunuz sakat AMD Catalyst sürücülerinin yerini alacak yıpranmamış AMD ekran kartı driver yazılımı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Radeon Software Crimson ana kendisine AMD Catalyst’in elan kullanıcı dostu bir arayüze kavuşturulmuş zayi yerine özetlenebilir. AMD’nin görüntülük kartınız için tamamen yeniden tasarladığı bu yazılım yalın kat bir görüntülük kartı sürücüsü güncellemesinden mavera bilgisayarlarınızdan maksimal verim elde etmenizi sağlayacak tıpkısı yazılım.

Radeon Software Crimson sisteminizle ahenktar AMD ekran kartı sürücülerini içermenin yanısıra bire bir otomotik optimizasyon aracı adına de hisse senedi görüyor. Radeon Software Crimson’ı bilgisayarlarına yükleyen kullanıcıların ehil oldukları oyunlar denetleniyor. Bilgisayarınızın bu oyunlarda yakalayabileceği bildirme gani nitelik – takat sınırı dengesini Radeon Software Crimson sizin üzere ayarlıyor. Bu sayede oyunlar içerisindeki muğlak çizge ayarlarıyla boğuşma derdinden kurtuluyorsunuz.

Radeon Software Crimson hem bakir oyunlar üzere hem da DirectX 9 tabanlı eski oyunlar için iyileştirmeler içeriyor. Ayrıca bilgisayarınızdaki videoteyp oynatma işlemlerinin kalitesini artıran geliştirmeler dahi Radeon Software Crimson ile birlikte geliyor.

Radeon Software Crimson doldurma paketi içerisinde oyunlarda video kaydı yapmanıza yardımcı olan AMD Gaming Evolved uygulamasını de bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...