PowerPoint Mobile indir Gezginler

PowerPoint Mobile indir Gezginler ; PowerPoint Mobile; Windows 10 tabanlı tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde PowerPoint s…

PowerPoint Mobile; Windows 10 tabanlı tablet ve şık telefonlarınız boyunca PowerPoint satışa çıkarma dosyaları hazırlamanıza ve düzenlemenize imkan tanıyan hayali amma uygulamadır.

Oldukça basit ve akıllı bir arayüze sahiplik çalışma beraber daha amma kaç sade dokunuşla PowerPoint dosyalarınızı tez bir şekilde oluşturabilir ve kaygısızca düzenleme yapabilirsiniz. Bu aşamada davet duyabileceğiniz tüm araçlara arayüz üzerinden ulaşabilir ve sade bazı şekilde kullanabilirsiniz. Hem hazırladığınız sunumlarınız içi telefonunuz üstüne kanıt yapabilir ve sunabilirsiniz.

Kullanıcılarına geniş düzenleme seçenekleri sunan PowerPoint Mobile sunumlarınız aşırı vurgulamak istediğiniz noktalar karşı tasvir yapmanıza imkan tanımaktadır.

aşırı emin ardiye ücreti seçenekleri sunan kullanma, OneDrive, SharePoint ve Dropbox entegrasyonu beraber hiç durmadan gelmektedir. Bu sayede sunumlarınıza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz dönem ulaşabilirsiniz.

Bir Tek bazı kaç dokunuşla aranjman imkanı sunan PowerPoint Mobile hazırlamış olduğunuz sunumlarınızı sizin göre otomatik iken kaydedecektir.

yine de çalışma boyunca oymak durumunda çalışabilir ve diğer arkadaşlarınızın hem de sunum boyunca değişiklik yapmasına alan sağlayabilirsiniz.

PowerPoint Mobile indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...