Power ISO 2015 Full İndir (Gezginler / Tek Link)

pn5wlr7

Power ISO en kısa tanımıyla sanal disk oluşturucusudur. Bilgisayarınıza yerleştireceğiniz CD, DVD ve yeni nesil aktarım sürücüsü BD’lerin okutulmasını veya yazılmasını sağlar. Ancak buna ek olarak ISO ve BIN uzantılı dosyaların açılmasında kullanılıyor. ISO dosyaları belirli bir komuta ihtiyaç olmadan yerleşik komut düzeniyle harekete geçebilen dosyalardır. Buna örnek olarak BIOS yani işletim sistemi temel yazılım yüklemeleri gösterilebilir. Power ISO’nun asıl işi bu dosyaların açılmasına ve düzenlenmesine imkan vermek.

5xF9HDA

Ev kullanıcıları ise Power ISO’yu genellikle internetten indirdikleri torrent dosyalarını açmak için kullanıyor. Özellikle RIP ve SKIDROW olarak yüklenen torrentler genellikle ISO uzantılıdırlar. Bu dosyaları açmak için Power ISO veya benzeri bir programa ihtiyaç vardır.

Power ISO küçük boyutta ve tasarımıyla inanılmaz sade ancak gerçekten kuvvetli bir program. 8 adete kadar sanal disk oluşturulmasını sağlar. Böylece işlemler (tek çekirdekli bilgisayara göre) 4 kat daha hızlı tamamlanır.

download-300x82

Power ISO 2015Full Tek Link İndir:

http://turbobit.net/r7m17yjr…

Power ISO 2015 Full Tek Link İndir Alternatif:

https://cloud.mail.ru/public/2pCA/49…

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...