Playcast İndir

Playcast İndir ; Windows PC ve tabletinizdeki videoteyp, foto, müzikleri kablosuz kendisine televizyonunuzda görüntüleyin.

Playcast, Windows işletim dizgeli elektronik beyin ve tabletinizde izlediğiniz filmi veya dinlediğiniz müziği televizyonunuza kablosuz olarak aktarma etmek istediğinizde kullanabileceğiniz tıpkısı uygulama.Chromecast, Apple TV veya DLNA etkinleştirilmiş Smart TV ’ye ehil iseniz video, ışık ve müziklerinizi kablolarla uğraşmadan yansıtabileceğiniz kılgı ve yalınç kullanımlı tıpkı aplikasyon.
Windows işletim sistemiyle alay malay gelen kablosuz kaynak alıntı özelliğini kullandıysanız Playcast ’i dahi ferah ferah kullanabileceğinizi düşünüyorum. Lüzumlu telefon gerekse de bilgisayarınızdaki iletişim araçları dosyalarınızı yegâne dokunuşla büyük ekranlı televizyonunuza yansıtmak amacıyla tek yapmanız müstelzim oynatıcı barında sâdır fon aktarma simgesine çökmek. Akabinde çıkan listeden DLNA düşüncesiz televizyonunuzu seçmece hızlıca aktarımı sağlayabiliyorsunuz.

Playcast ’i kablosuz kaynak ve patırtılı aktarımı kendisine kullanabilmenin haricinde medya oynatıcısı namına ta istimal şansına sahipsiniz. Yerel alanda ve OneDRive, Google Drive, Dropbox kabilinden keder depolama servislerinde mevcut dosyalarınıza erişip dahili oynatıcıdan görüntülemeniz cins.

 

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...