Picasa İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

picasa

Bilgisayarınızda resimlerde her türlü oynamalar yapmanızı sağlayacak program. Herkes fotoğraf çekinmekten ve resim biriktirmekten hoşlanır. Özellikle de son yıllarda teknolojinin ilerlemesi sayesinde telefonlardan bile fotoğraf çekebiliyoruz. Dünyaca ünlü ressamların resimlerini bilgisayarımızda saklayabiliyor ve her yerde kullanabiliyoruz. Peki bu kadar fotoğraf ve resim yığınından mı yakınıyoruz? O zaman size önerimiz Picasa programı.

Google hizmeti olan Picasa, resim aramaya, düzenlemeye ve değişiklik yapmaya yarayan bir programdır. Bilgisayarınızda sakladığınız resimleri bir kaç saniye içerisinde bulup, eğlencenizi kesintiye uğratmaz. Ayrıca resimlerinizi de düzenleyen bu program sayesinde resimlerinizi paylaşabilirsiniz de. Resimlerinizi kesmek, döndürmek, kırpmak, kırmızı gözleri yok etmek, kontras ayarlamak, rötuş yapmak, renk ayarlamak, metin ya da ışık eklemek, siyah-beyaz ayarı yapmak Picasa’nın özelliklerinden bazıları. Picasa ile kameranızdaki resimleri bilgisayarınıza aktarmak için kullanabilirsiniz. Böylece Picasa size bilgisayarınızdaki tüm resimlere hatta hatırlayamadıklarınıza bile kolayca ulaşabilir, klasör adı ile düzenlenmiş bir şekilde bulabilirsiniz. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği Picasa sayesinde resimler üzerinde kolaylıkla oynayabileceksiniz ve e-posta ile sevdiklerinize göderebilir ya da evde basabilirsiniz.

download

http://turbobit.net/q13bz93ms4rb.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...