Picasa Full İndir (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm)

picasa indir gezginler

Picasa hemen hemen herkesin bildiği ve dünya çapında kullanılan bir resim düzenleme aracıdır. Hem çok amaçlı hem kaliteli hem de hiçbir ücret talep etmemeleri bu programı daha kullanılası bir uygulama haline getirmektedir.

Picasa’nın geçmişi öyle çok eski değildir. Kuruluş yılı 2002 dir. Program tutulduktan bir süre sonra google tarafından satın alınıp biz değerli kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunmuştur.

Google aldıktan sonra programı sürekli geliştirerek daha kullanışlı bir hale getirmiştir. Picasa’nın kullanımı aynı paint kadar basit bir programdır. O yüzden de kullanan sayısı baya fazladır. Programı google üzerinden Picasa indir yazarak indirebilirsiniz. Ya da gezginler üzerinden araştırarak da indirip kullanabilirsiniz. Bu programı kullanmak sizlere çok zevkli ve bir o kadar da eğlenceli gelecektir.

http://turbobit.net/q13bz93ms4rb.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...