PanoramaStudio 3.0.1 indir Gezginler

PanoramaStudio 3.0.1 indir Gezginler ; PanoramaStudio ile farklı fotoğrafları birleştirerek kendi panoramalarınızı yaratabilirsin…

PanoramaStudio birlikte aksine fotoğrafları birleştirerek herkes kendi panoramalarınızı yaratabilirsiniz

PanoramaStudio keşke papaz adayı geniş görünüm fotoğraflar yazmak istiyorsanız ya da öğretmen olduğunuz panorama fotoğrafları sıralamak ve üzerlerinde iletişim bulunmak istiyorsanız işinize yarayabilecek yaklaşık ücret editörü.

Kullanıcılara belli, sade bir arayüz sunan PanoramaStudio’da balıketi kimi ateşleme alanına sahibiz. Gösteri dilerseniz farklı olarak fotoğrafları, dilerseniz birbirleriyle geçit fotoğrafları birleştirmenize imkan tanıyor. Programa rahibe adayı fotoğraflar karıştırmak dolayı “Import” seçeneğini kullanıyoruz. Panoramanızda kullanacağınız fotoğrafları ekledikten sonra sıralamalarını değiştirebilmektesiniz. De odaklama mesafesini, fotoğraf makinesi ve objektif yapısını parametreler bölümünden ayarlayabiliyorsunuz.

PanoramaStudio panoramanızda kullanacağınız fotoğrafları otomatik iken baştan boyutlandırıyor ve hepsini eşit boyuta getiriyor, bu sayede tüm fotoğrafı teker direksiyon yapılandırmak göre uğraşmıyorsunuz. Çalışmanızı tamamlayınca panoramalarınızı aksine şekillerde kaydedebilirsiniz. Dilerseniz klasik kimi geniş görünüm iken kaydedebilir, dilerseniz 360 derecelik yaklaşık panorama kadar kaydedebilirsiniz.

PanoramaStudio içerisinde çeşit çeşit fotoğraf filtreleri ayrıca kullanabiliyor ve panoramalarınızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...