Open Office İndir (Gezginler / Tek Link / Son Sürüm)

open office indir gezginler

Open office indir gezginler

Open office özgür ve ücretsiz bir ofis yazılım uygulamasıdır. Open Office içeriğinde word, excell, access, powerpoint gibi sunum, çizim ,veri girişi ve hesap tablosu olanakları sunmaktadır. Program herkes tarafın kullanılabilmektedir. İşletim sistemlerinin tümünü desteklemektedir. Program telif haklarından dolayı “openoffice.org” olarak bilinir.

Open Office İndir (Gezginler / Tek Link / Son Sürüm)

Program apache yazılım vakfı tarafından üretilmiştir. Open office aynı zamanda microsoftuygulamarını da kullanabilmektedir. Open office de yazdığınız belgeleri dilerseniz pdf ya daflash dosyası olarak kayıt edebilirsiniz. Uygulamayı nereden indireceğinizi bilmiyorsanız eğer, open office indir yazıp arayabilirsiniz ya da gezginler adlı siteden arama yaparak da bulabilirsiniz. Programın başlıca desteklediği işletim sistemleri; windows işletim sistemleri, linux ve macos X olarak bilinir.

http://downloads.sourceforge.net/project/openofficeorg.m.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...