OneNote indir Gezginler

OneNote indir Gezginler ; OneNote; Windows 10 tabanlı tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde dilediğiniz yerde ve …

OneNote; Windows 10 tabanlı tablet ve uyanık telefonlarınız aşırı dilediğiniz yerde ve dilediğiniz dönem işaret almanızı ikmal olağanüstü kimi parmağa ait not defteri uygulamasıdır.

Yoğun iş temposunda çalışanlar ve sınavlara hazırlanan öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak olan egzersiz ile fikirlerinizi, biriktirme notlarınızı, yapılacak işlerinizi, görevlerinizi yazabilir, notlarınıza görseller ve çizimler ekleyebilirsiniz.

Elle harfler ve çizme desteği sunan OneNote -li yeniden ve defalarca sayfanıza yazılar yazabilir, notlar alabilirsiniz. Bu alım satım için cihazınızın kalemini kullanabilmeniz uygun. Çok sade ve basit ve zeki kimi arayüze kalıp hemen hemen ak kimi art tasarı aşırı notlarınızı alabilir, önemsemeden yazıp düzenlemek uygun malt karıştırma küreği çizgilerden faydalanabilirsiniz.

Bu kasıt amacıyla “Windows Hareket Merkezi”inde kurulu “Not” butonunu kullanarak desteklenen kalemler birlikte ivedi kimi şekilde notlarınızı alabilir ve almış olduğunuz notlarınızı “Paylaşım” butonunu kullanarak Microsoft Edge, Clipper, Office Lens falan onlarca alıştırma ve papazlık aşırı paylaşabilirsiniz.

yine de, notlarınız içerisinde duruş yüzölçümü el yazıları yada resim içerisinde yerleşik metinlerde dilediğiniz her şeyi aratıp sonuç şansına sahipsiniz.

Yapılacaklar listesinde -se tamamladığınız görevleriniz uygun onaylama kutuları yer alıyor. Sadece bir dokunuşla bu onay kutularına erişebilir ve tamamladığınız görevlerinizi işaretleyebilirsiniz.

Sayısal Marka Defterinizi sanat arkadaşlarınız, aileniz yoksa dostlarınız ile paylaşabilir, notları hep birden düzenleyebilir ve yapılan değişiklikleri gerçek zamanlı kadar herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.

OneNote indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...