OneNote indir Gezginler

OneNote indir Gezginler ; OneNote; Windows 10 tabanlı tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde dilediğiniz yerde ve …

OneNote; Windows 10 tabanlı tablet ve güzel telefonlarınız üstüne dilediğiniz yerde ve dilediğiniz gündüz iz almanızı besleme olağanüstü bir dijital not defteri uygulamasıdır.

Meşgul alım satım temposunda çalışanlar ve sınavlara hazırlanan öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak olan egzersiz birlikte fikirlerinizi, toplantı notlarınızı, yapılacak işlerinizi, görevlerinizi yazabilir, notlarınıza görseller ve çizimler ekleyebilirsiniz.

Elle yazma ve çizme desteği sunan OneNote ile her tarafta ve her zaman sayfanıza yazılar yazabilir, notlar alabilirsiniz. Bu zanaat karşı cihazınızın kalemini kullanabilmeniz olası. Çok yalın ve şık yaklaşık arayüze kalıp gerçekte masum kimi geri taslak üstünde notlarınızı alabilir, hafif yazıp düzenlemek karşı yönetim çizgilerden faydalanabilirsiniz.

Bu maksat uygun “Windows Hareket Merkezi”inde yerleşmiş “Işaret” butonunu kullanarak desteklenen kalemler -li hızlı bazı şekilde notlarınızı alabilir ve almış olduğunuz notlarınızı “Paylaşım” butonunu kullanarak Microsoft Edge, Clipper, Office Lens benzer onlarca alıştırma ve bakanlık aşırı paylaşabilirsiniz.

aynı anda, notlarınız içerisinde yer bölge el yazıları yada vergi içerisinde yerleşik metinlerde dilediğiniz hep şeyi aratıp sonuç şansına sahipsiniz.

Yapılacaklar listesinde eğer tamamladığınız görevleriniz göre onaylama kutuları sehpa alıyor. Sırf tek kişilik dokunuşla bu ruhsat kutularına erişebilir ve tamamladığınız görevlerinizi işaretleyebilirsiniz.

Parmağa Ait Iz Defterinizi alım satım arkadaşlarınız, aileniz ya da dostlarınız beraber paylaşabilir, notları hep birden düzenleyebilir ve yapılan değişiklikleri kelimesi kelimesine zamanlı iken herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.

OneNote indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...