Nox App Player 3.1.0.0 indir Gezginler

Nox App Player 3.1.0.0 indir Gezginler ; Android oyunları bilgisayarınızda klavye, fare ve gamepad desteğiyle oynayın. Nox App Player…

Android oyunları bilgisayarınızda klavye, fare ve gamepad desteğiyle oynayın.

Nox App Oyuncu, Android oyunları bilgisayarda oynama olası bazı düşünceniz varsa düşkünlük edebileceğiniz kimi plan. BlueStacks kadar tanınmasa da kusursuzluk oyunları hatta ukalâca, kasmadan oynatmasıyla sevgi edilebilir.

Bilgisayarınıza bedava indirip kullanabileceğiniz Android simülatörleri arasında BlueStacks ’den sonuç muhabbet edilebilecek orta dereceli program Nox App Çalar diyebilirim. Arayüzü yalın tasarlandığından ne de Google Play Store üzerinden isterseniz hem de bilgisayarınıza indirdiğiniz .apk dosyasını sürükle bırak yaparak dilediğiniz oyunu yükleyip bocalama şansına sahipsiniz. Oyunları klavye ve farenizle oynayabilmenin yanı hat oyun kontrolcünüzle hem dalgalanma şansına sahipsiniz.

Ister root ’lu isterseniz hem root etmeden kullanabileceğiniz Android emülatörünü sorunsuzca kullanabilmeniz göre bilgisayarınızın yüksek donanıma kaptan olması gerekmiyor. Ister Windows XP kullanıcısı olun isterseniz Microsoft ’un en acemi işletim sistemi Windows 10 ’u kullanın programı sorunsuz kullanabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...