.NET Framework İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

Netframework

Programcılık ile uğraşan ve kod yazacakları bir platform arayanlar için en uygun platformlardan biri olan .NET Framework. Bu platform sayesinde C#, Visual Basic gibi programlama dillerini kullanarak Windows uygulamalarını yapabilmeniz mümkün.

.NET Framework için son güncellemeyi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Microsoft tarafından geliştirilmiş olan; açık internet protokolleri  ve standartları kullanılarak yeni yazılım üretilmesi için gerekli kodları oluşturabileceğiniz .NET Framework’ün son güncellemesi olan 4.5 sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. .NET Framework 4.5; web uygulamasından masaüstü yazılımlarına kadar kodlar ile yazılım üretmenizi sağlayacaktır. En önemli üstünlüğü de işletim sisteminizden ve donanımızdan bağımsız olarak dünyada oluşturulan tüm uygulamalar ile iletişimli web servislerini de kullanmanıza izin vermesidir. .NET mimarisi aslında ortak bir yürütme ortamı (runtime environment), ortak bir değişken tür sistemi ve devingen bağlantılı kütüphanelerden oluşuyor. Bu kütüphane içerisinde de API (programcılar için birçok fonksiyon) leri yer alıyor. Bunlar sayesinde kod yazanlar daha kolay uygulama geliştirebileceği platforma erişiyor. Son güncel .NET Framework 4.5 sürümünü aramanıza gerek kalmadan aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

download

http://turbobit.net/tryk1efiajwd.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...