.
Tem 12

Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe)

En popüler ve en çok kullanılan CD/DVD yakma (yazma) programı Nero Express Full İndirmek artık çok basit. Peki Nero Express Full İndirilir? Şimdi indirmeden önce size programın nasıl kullanılacağını biraz anlatalım.
Öncelikle Nero Express Son Sürümü Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinde rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Aşağıda vereceğimiz linkten indirmiş olduğunuz programın içerisinde Nero Burning ROM, Nero BurnRights, Nero Control Center uygulamalarını kolaylıkla kullanabileceksiniz. Peki Nero Son Sürüm ile CD veya DVD ye nasıl  program, müzik, resim vb. dosyalarımızı yazdıracağız? Öncelikle bu sorunu çözelim. Bir cümle öncesinde söylediğimiz program, müzik, resim vb. yazdırmak için DVD-R-RW (DVD Yazıcı (Righter) ) ve ya CD-R-RW (CD Yazıcı (Righter) ) ya sahip olmanız gerekmektedir. Bunlardan herhangi birine sahipseniz sıra geldi işlemlerin nasıl yapılacağına. Öncelikle DVD-R-RW ve ya CD-R-RW ‘a yazdırağınız boş CD veya DVD yi yerleştirin. İlla ki boş cd yerleştirmenize gerek yoktur. Re-write özelliği bulunan cd leride içindeki klasörleri silerek yeniden yazdırabilirsiniz. CD veya DVD mizi taktıktan sonra sıra geldi Nero Son Sürüm üzerinden CD veya DVD mize program, müzik, resim vb. dosyalarımızı atmaya. Öncelikle boş CD veya DVD yi taktıktan sonra Nero Express Son Sürüm otomatik olarak başlayacaktır. Başlamazsa siz Nero yu direk olarak başlatabilirsiniz. Öncelikle mp3 harici diğer dosyalarımızı “Veri” kategorisine gelerek Veri CD’si yarat veya Veri DVD’si yarat diyerek yükleyebilirsiniz. Daha Sonra YAK (BURN) butonuna basarak cd veya dvd mize dosyalarımızı yazdırabiliriz. Neyse bu kadar anlatımdan sonra sıra geldi Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) meye. Aşağıdaki linkten Nero Express ‘i indirebilirsiniz.

Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe)

http://turbobit.net/60hamcl9e5o9.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , , ,


“Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe)” konusuna 20 yorum yapılmıştır.

 1. 1. retrtr Says:

  iyi

 2. 2. ziya DOĞAN Says:

  Çok güzel hazırlanmış bir programdır

 3. 3. nurullah Says:

  evet

 4. 4. nurullah Says:

  çok beyendim herkese tavsiye derim

 5. 5. xxalixx Says:

  arkadaşlar ben denedim gerçektende gayet güzel bi sürüm &program elinize sağlık :)

 6. 6. süperrrrrrrrrrrr Says:

  harikaaaaaaa

 7. 7. indiremiyom Says:

  süper bir proğram oldugunu biliyorum ama indiremiyommmmmmmmmmmmmmm

 8. 8. fatih Says:

  Allha emenet olunuz

 9. 9. siyami şen Says:

  allahınız varsa bi sayfayı açıp indir dedikmi insin yaw orayı tıkla burayı tıkla olmuyor. şemayı vermişsiniz tıklıyoz yok çileden çıkıyoz yaw. kısa yol versenize rica ediyoz

 10. 10. erdin Says:

  neroexprescddoldurmakiçinmükemmel

 11. 11. tasher kishmir Says:

  nero indirmeye çalışıyorum yinede başarısız oluyorum lütfen ysrdışcı olurmusunuz saygılarımla tasher.kişmr

 12. 12. pertev Says:

  ellerinize sağlık

 13. 13. efekan Says:

  ben indiremiyorum nasıl indereceğim

 14. 14. TEBDİL Says:

  SÜPER ELİNİZE SAGLIK

 15. 15. TEBDİL Says:

  İNDİREMEDİM

 16. 16. Numan TAŞ Says:

  yardımlarınız için teşekkürler

 17. 17. sami Says:

  bu teşekkür eden arkadaşlar nasıl indirdiniz bari onuda diyin bizde size teşekkür edelim

 18. 18. GEBZE Says:

  bu ındıremeyenlerı anlamıyorm bu programı bu sıteden ındıremeyenler pc kullanmasn harbı safsınız…

 19. 19. haraika Says:

  teşekür ederiz

 20. 20. AHMET Says:

  GÜZEL MİDİR ACEP

Yorum Yap

Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) gezginler, Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) torrent, Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) full tek link, Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) full, Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.