Nero 2016 Full İndir (Gezginler / Tek Link)

ner

Dünyanın en çok tercih edilen CD ve DVD yazdırma programı olan Nero’nun yeni sürümü Nero 2016 artık piyasada. Nero 2016 Platinium CD ve DVD programlarının en bilinenidir diyebilriz. CD/DVD,data CD, Blu-Ray VCD,SVCD gibi bilinen tüm türlerde yazma işlemi yapabilen bir programdır. Milyonlarca kez indirilmiş ve yine milyonlar tarafından kullanılmakta olan Nero programının son sürümü Nero 2016 Platinum ile artık CD yazdırma işlemleri çok daha kolay hale geldi.

Bunların haricinde Nero 2016 Platinum ISO dosyalarınızı kolaylıkla açabilen ve içinden istediğiniz programı ya da dosyayı çekebilen bir program. ISO arşivinizi bozmadan işlemler yapabilmenize olanak tanıyan Nero aynı zamanda en eski CD yazma programlarından da biridir. Artık yenilenmiş arayüzü sayesinde kullanımı kolaylaşmış ve kalitesi de artmış durumda.

Programda sanal CD özelliğiyle CD’den ya da DVD den direkt olarak kopyalama işlemi de yapabilir ve Türkçeleştirilmiş arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ücretsiz olan programı indirdikten sonra kolay kurulumu ile hemen CD ve DVD’lerinizi yazdırma işlemlerine başlayabilirsiniz.

download-300x82

http://turbobit.net/cv8hp4…

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...