N1 indir Gezginler

N1 indir Gezginler ; Çapraz platform destekli açık kaynak mail programı N1 ile tanışın. N1, Windows işletim si…

Çapraz rampa destekli açık köken mail programı N1 -li tanışın.

N1, Windows işletim düzenli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz besbelli köken mail programı. Gmail, Yahoo, iCloud, Microsoft Exhange ve IMAP ile sorunsuz yeterli e-zırh istemcisi gölgeli sistemleri sevmeyen, geliştirmeye tasarlanmış araştırmalar fail kullanıcılar için epeyce ideal.

Windows, MAC ve Linux sistemlerde yeterli dargın platform destekli e-mail istemcisi N1, uzatılmış kadar kullanılan özbeöz e-zırh servisleriyle srunsuz şekilde çalışıyor ve kurulumu epeyce yalın. Açılış ekranında kullandığınız e-zırh servisini ve panel seçiminizi (benzersiz ve evlilik bağı levha görünümü seçenekleriniz arasında) yapıyorsunuz. Hesap detaylarınızı girdikten sonrası kurulum adımına geçiyorsunuz. Türkçe dil seçeneği güncel yok ancak kurulum her seviyede kullanıcının rahatlıkla yapabileceği şekilde hazır.

Çevrimdışı modda astar boya, çoklu yer belirleme desteği, çabuk tepki tedarik, masaüstü kısayolları, ifade, gerçek siper modu aynı en çok çağırma duyulan özelliklerin tümünü sahip çıkan N1, besbelli kaynak kodlu olmasıyla herkese hitap etmiyor. -Se muğlak sistemlere zıt çıkan, programların geliştirilme aşamalarında bağış yapmak karşı istekli bir kullanıcı iseniz N1 ’i kullanın.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...