MP3 İndirme Programı İndir Gezginler

MP3 İndirme Programı İndir Gezginler

MP3 İndirme Programı İndir Gezginler

Program Adı: MediaDrug

Dili: Türkçe

Türü: Dosya Paylaşım

Sürümü: v1.8

Lisansı: Ücretsiz

Geliştiricisi: MediaDrug

İşletim Sistemi: Windows XP-Windows 8

Platformu: PC

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 8.5 MB

MediaDrug, sevdiğiniz şarkıları, müzikleri, melodileri vb. dinleyip MP3 formatında indirebileceğiniz ücretsiz bir programdır. 2012 yılından bu yana geliştirilmektedir. MP3 İndirme Programı İndir Gezginler, Windows, Mac, Linux ve Android işletim sistemlerinde bulunmaktadır.

Gayet basit bir kullanıma sahiptir. Programı sisteminize kurup çalıştırdıktan sonra, sol üst köşede yer alan arama motoruna anahtar kelime girip istediğiniz MP3 dosyalarına ulaşabilirsiniz. İstediğiniz MP3’ü bulduktan sonra “İndir” butonu yardımıyla kolayca indirebilirsiniz.

MP3 dosyalarını indirmeden önce dinleyebilme şansınız da bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde, zamandan bir hayli tasarruf edebilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayacak bir diğer özelliği de “Albüm İndir” özelliğidir. Bu özelliği kullanarak, sevdiğiniz bir sanatçının tüm parçalarını bir tık ile indirebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan GOM Player Plus Full İndir başlıklı makalemizde gom player, GOM Player full indir ve GOM Player indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...