Mozilla Firefox Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

mozilla_firefox

İnternetin günümüzde hayatın her alanında kullanılması ile birlikte, her yaş grubu ve kesimden insanın da bu teknolojiyi tecrübe etme şansı doğmuştur. Bu şekilde internet bazlı kullanılan başta tarayıcılar olmak üzere tüm programlar çeşitlendirilerek, farklı zevk ve ihtiyaçlar doğrultusunda kullanım mümkün kılınabilmektedir. Mozilla Firefox, 2002 yılında Phoenix adı ile başladığı hayatına 2004 yılında bugünkü ismi ile devam etmiş ve halen dünyanın en çok tercih edilen ikinci tarayıcısı olmayı sürdürmektedir. Benzerlerine nazaran açık kod uygulaması içermesi ve dolayısı ile kullanıcıları tarafından geliştirilmeye açık olması sebebi ile yoğun biçimde tercih edilen Mozilla Firefox, Google’ın Chrome’u sunması ile birlikte bir miktar kullanıcı kaybına uğrasa da, halen milyonlarca kişinin bilgisayarları ve mobil cihazlarında beğeni ile tercih ettiği gezinti programı olarak kullanılmaktadır.

An itibarı ile 25.0 sürümünün güncel olarak kullanılabildiği Mozilla Firefox, Windows, OS X, Android ve Linux işletim sistemlerinde stabil olarak çalışabilmektedir. C++, Javascript, XUL, CSS ve XBL programlama dillerinin birleşimi ile çalışan program, geliştiriciler tarafından sürekli iyileştirme çalışmalarına tabii tutulmaktadır. Sizde sitemizden Mozilla Firefox Full İndirebilir ve bilsiyarınıza Mozilla Firefox Son Sürüm‘ü kurabilirsiniz.

download DirectX Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

http://turbobit.net/v5jnokrk1piu.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

1 Response

  1. chrome dedi ki:

    chrome kullanıyodum ama mozilla daha iyiymiş