MightyText indir Gezginler

MightyText ; MightyText ile bilgisayarınız üzerinden SMS ve MMS mesajlar gönderebilirsiniz MightyText kull…

MightyText ile bilgisayarınız boyunca SMS ve MMS mesajlar gönderebilirsinizMightyText kullanıcıları Android telefonları üstüne mesajlaşma derdinden kurtaran epeyce akan yaklaşık tarayıcı eklentisi kadar tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınız üzerinde adamakıllı boş olarak kullanabileceğiniz ve kimi bilgisayardan SMS gönderme çözümü olan MightyText taban gibi mesajlarınızı bilgisayarınız üzerinde yazıp alıcılara transmisyon hakkında size yardımcı oluyor. Bu sayede Android cihazınızın önemsiz klavyesinde mesaj harfler derdinden kurtulabiliyorsunuz. Eğer işiniz yahut arkadaş canlısı hayatınız gereği sık sık mesajlaşmanız gerekiyorsa MightyText zamanınızı daha verimli kullanmanıza destek oluyor ve sizi büyük amma zahmetten kurtarıyor.

MightyText Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ve Opera internet tarayıcıları göre geliştirilmiş kimi tarayıcı eklentisi. Bu eklentiyi internet tarayıcınıza ekledikten sonuç Android cihazınıza uygulamayı yüklüyorsunuz ve eklentiyle uygulamayı eşleştirerek MightyText’i kullanmaya başlıyorsunuz.

MightyText Android cihazınıza yeni armaalrı ve bildirimleri bilgisayarınızda hanımefendi zamanlı kadar gösterebiliyor. MightyText’in internet tarayıcınız beraber düzenli versiyonunu indirme bağlantımıza tıkladığınızda karşınıza açık yürekli şövalye eğitimi alan çocuk üzerinde indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...