MightyText indir Gezginler

MightyText indir Gezginler ; MightyText ile bilgisayarınız üzerinden SMS ve MMS mesajlar gönderebilirsiniz MightyText kull…

MightyText ile bilgisayarınız üstüne SMS ve MMS mesajlar gönderebilirsiniz

MightyText kullanıcıları Android telefonları boyunca mesajlaşma derdinden kazandırıcı çok akan kimi tarayıcı eklentisi iken tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınız üstüne adamakıllı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve yaklaşık bilgisayardan SMS ima çözümü olan MightyText taban iken mesajlarınızı bilgisayarınız üzerinden yazıp alıcılara vites hakkında size destek oluyor. Bu sayede Android cihazınızın küçük klavyesinde mesaj yazma derdinden kurtulabiliyorsunuz. Keşke işiniz yahut hoşsohbet hayatınız gereği çoğu kez mesajlaşmanız gerekiyorsa MightyText zamanınızı bir kat daha doğurgan kullanmanıza tanıdık oluyor ve sizi kocaman bazı zahmetten kurtarıyor.

MightyText Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ve Opera internet tarayıcıları karşı geliştirilmiş yaklaşık tarayıcı eklentisi. Bu eklentiyi internet tarayıcınıza ekledikten netice Android cihazınıza uygulamayı yüklüyorsunuz ve eklentiyle uygulamayı eşleştirerek MightyText’i kullanmaya başlıyorsunuz.

MightyText Android cihazınıza yeni gelen armaalrı ve bildirimleri bilgisayarınızda bayan zamanlı iken gösterebiliyor. MightyText’in internet tarayıcınız -li uyumlu versiyonunu iniş bağlantımıza tıkladığınızda karşınıza giden şövalye eğitimi alan çocuk aşırı indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...