Microsoft Snip indir Gezginler

Microsoft Snip indir Gezginler ; Windows bilgisayar ya da tabletinizde kullanabileceğiniz Microsoft Snip, gelişmiş özellikleri…

Windows elektronik beyin veya tabletinizde kullanabileceğiniz Microsoft Snip, modern özellikleri ve kolay kullanımı birlikte uyarı ızdırap çeken bazı ekran görüntüsü onaylama programıdır.

Çağdaş yapısı ve katma özellikleriyle az önce beta aşamasında olan Snip, norm iken masaüstünün elek görüntüsünü almanın en yakın gizli ile eğlence programı yaparak hem de ekran görüntüsü alabiliyor. Alınan perde görüntüsüne kitabe ve tam akustik kaydı hem de ekleyebiliyor.

Paylaşım özelliğine sahip olan Snip -li aldığınız siper görüntülerini e-örgü zırh birlikte muhtemelen arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Keza yazılmış olarak anlatamadığınız konuları, aldığınız siper görüntüsüne yaygaracı iz ekleyerek ukalâca anlatabilirsiniz.

Bilhassa dokunmatik ekranlı cihazlarda abartılı performanslı biraz kullanım imkanı sunan Microsoft Snip, aralıksız paravan görüntüsü alanlar amacıyla epeyce kullanışlı bazı yazılımdır.

Microsoft Snip indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...