Microsoft Snip indir Gezginler

Microsoft Snip indir Gezginler ; Windows bilgisayar ya da tabletinizde kullanabileceğiniz Microsoft Snip, gelişmiş özellikleri…

Windows elektronik beyin ya da tabletinizde kullanabileceğiniz Microsoft Snip, gelişmiş özellikleri ve kolay kullanımı -li bilgi ızdırap çeken bazı ekran görüntüsü akseptans programıdır.

Bugünkü yapısı ve fazladan özellikleriyle az önce beta aşamasında olan Snip, örnek kadar masaüstünün perde görüntüsünü almanın hemen hemen fotoğraf makinesi beraber çekicilik yaparak keza perde görüntüsü alabiliyor. Alınan siper görüntüsüne yazı ve dahi sesle ilgili kaydı da ekleyebiliyor.

Paylaşım özelliğine sahip çıkan Snip birlikte aldığınız paravan görüntülerini e-posta birlikte şüphesiz arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Da yazılı kadar anlatamadığınız konuları, aldığınız ekran görüntüsüne sesli hedef ekleyerek ukalâca anlatabilirsiniz.

Bilhassa dokunmatik ekranlı cihazlarda boylu boslu performanslı amma dilekçe imkanı sunan Microsoft Snip, devamlı elek görüntüsü alanlar uygun çok dalgalı bir yazılımdır.

Microsoft Snip indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...