Microsoft Office Word İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

microsoft-office-word-viewer

Her bilgisayar kullanıcısı bilgisayarında doküman hazırlamak ihtiyacını duyacaktır. Tüm dünya genelinde belge hazırlama işlemlerinde kullanılan programların başında Microsoft Word programı gelmektedir. Eğer bilgisayarınızda bu program yüklü olmazsa hazırlanmış Word dosyalarını da görüntüleyemezsiniz. Bu amaç ile Word Viewer programını indirerek kullanabilirsiniz.

Word Viewer size sisteminizde Microsoft Word yüklü olmasa bile bu dosyaları görüntüleme şansını verecektir. Program ile Macintosh için Word sürümlerinde hazırlanmış belgeler de görüntülenebilir. Bunun yanı sıra Zengin Metin Biçimi (.rtf), Metin (.txt), Web Sayfası biçimleri (.htm, .html, .mht, .mhtml), WordPerfect 5.x (.wpd), WordPerfect 6.x (.doc, .wpd), Works 6.0 (.wps), Works 7.0 (.wps), XML (.xml) Word Viewer ile görüntülenir. Görüntülenen belgeleri yazıcıya gönderebileceğiniz gibi başka bir programa da kopyalabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken şey; program size belgeleri düzenleme şansını vermiyor. Özellikle Word yüklü olamayan bilgisayarlarda belge görüntüleme ihtiyacınız için bu programı yüklemelisiniz. Çok önemli bir anda sizi belgeyi başkalarına gösterememe sorunundan kurtaracak olan Word Viewer programının kurulum dosyasını elinizin altında mutlaka bulundurmalısınız.

http://turbobit.net/7xppjhdr8wze.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...