Microsoft Office PowerPoint İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

powerpointviewer

Bilgisayarınızda Microsoft Office programı yüklü olamasa da hazırlanan sunumları görüntüleme sorunu yaşamak istemiyorsanız Microsoft Office PowerPoint ile rahat edersiniz. Sunumlarınız artık her zaman açılsın istiyorsanız programı indirmelisiniz.

İnsanlar anlatmak istediklerini yansıtmak için her geçen gün metin dışında öğeleri (resim, müzik, video gibi) kullanma yoluna gidiyor. Bunların hepsini bir arada kullanma şansı veren sunumlar hazırlayarak anlatmak istediklerini daha çarpıcı hale getirebiliyorlar. PowerPoint programı bu amaçla tüm dünyada en fazla tercih edilen program. Bu program ile hazırlanan sunumları açmak içinde Microsoft Office bilgisayarınızda olmasa da Microsoft Office PowerPoint ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Program size PowerPointt 97 ve sonrasındaki tüm sunumları açabilme şansı verecektir. Sunumlar parola korumalı dahi olsa açma şansınız var. Özellikle iş yerlerinde sunumu açmak istediğiniz durumlarda zor anlar yaşamamanız için bu programı bilgisayarınızda bulundurmanızda yarar var. Ancak unutulmaması gereken şey; program sadece görüntülemenizi yani sunumları açmanızı sağlayacaktır. PowerPoint Viewer programı ile sunum düzenleme, üzerinde değişiklik yapma gibi işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

http://turbobit.net/7xppjhdr8wze.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

2 Responses