Microsoft Office Excel İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

excelviewer

Hesaplama eğer bilgisayar ortamında yapılması gerekiyorsa her bilgisayar kullanıcısının aklına Excel Programı gelecektir. Microsoft Office paketi içerisindeki Excel sadece ülkemizde değil tüm dünyada elektronik hesap tablosu programları içerisinde en fazla tercih edilen programdır. Excel Viewer programı bilgisayarınızda Excel bulunmasa dahi Excel ile oluşturulmuş dosyaları görüntülemenizi sağlar.

Microsoft Excel ilk çıktığı günden bu yana hesaplamalarımızı formüller kullanarak otomatik hale getirmenizi sağlayan, grafikler oluşturmamızı sağlayan hatta belli oranda veri denetimlerini gerçekleştirmemizi sağlayan oldukça kullanılışlı bir program. Pek çok kişi hala Excel’i tablolarla çalışmamızı sağlayan bir program olarak görse de işlevleri oldukça fazla ve tercih nedeni oluyor. Özellikle iş yerlerinde yoğun biçimde kullanılan programda oluşturulmuş bir dosyayı çok gerekli olduğu anda sadece yüklü olmadığından açamamak hiç hoş olmayacaktır. Bu nedenle Excel Viewer kurulum dosyasını mutlaka edinin ve elinizin altında bir yerlerde tutun. Unutulmaması gereken şey; Excel Viewer ile görüntülediğiniz doya üzerinde değişiklikler yapamamanızdır. Program sadece dosyaları görüntülemenizi, yazdırmanızı ve başka programlara verileri kopyalamanıza izin verecektir.

http://turbobit.net/7xppjhdr8wze.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...