Malwarebytes 2.2 Full (Gezginler / Tek Link)

8922172d2716b8832bbe752afce

Bilgisayarınızdaki her türlü zararlı yazılımı tek bir program ve tek bir tıklamayla temizlemek istemez misiniz? Yüklediğimiz programların pek çoğunda artık küçük uzantılar halinde reklam, virüs veya izinsiz bilgi aktarıcı modüller yer alıyor. En güvenilir markalar dahi para kazanabilmek için bu tür modülleri programlarına ekliyorlar.

Zararlı yazılımlar hem RAM belleğini, hem internet bandını kullanırlar. Bu nedenle de arka planda bilgisayarı yavaşlatacaktırlar. Zararlı yazılımları eğer temizlemezseniz cihazınızdan tam verim alamamaya başlarsınız. Hatta bazıları bilgilerinizi dahi çalacaktırlar. Malwarebytes 2.2 ise her türlü istenmeyecek programı temizleyebilecek kapasitede bir anti-virüs sistemidir. Aslında tam olarak anti-virüs programı değil; kök dizine yerleştirilen koruma modülü de denilebilir.

Gezginler Malwarebytes 2.2’i full olarak indirmenize olanak sağlamaktadır. Aşağıdaki linkten tek tık ile indirip bilgisayarınızı temizletebilirsiniz.

download-300x82

http://downloads.malwarebytes.org/file/mba…

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...