Macro Recorder Full İndir (Gezginler / Tek Link)

Perfect-Macro-Recorder-Screenshot

Macro Recorder programı türünün belki de ev kullanıcılarına yönelik tek örneği. Benzeri programlar mevcut ancak genellikle büyük bilişim şirketleri ve yüksek veri depolama birimleri tarafından kullanılıyor. Macro Recorder imleç, klavye ve tıklama düzeninizi istediğiniz zaman kaydeden ve siz bilgisayarınızın başında değilken gösterdiğiniz komutları kendi kendine gerçekleştiren bir program. Yani deyim yerindeyse öğrenen bir otomatik pilot gibi.

advanced-macro-recorder-screenshot

Ev kullanıcıları genellikle oyunlarda hile yapmak için bu programı tercih ediyor ancak geliştirme amacı elbette hile değil. Çok opsiyonel bir program. Temel programlama ihtiyacı olan kişilerin işini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Basit de bir kontrol mekanizması var, zaten başlangıçta size bir öğretici tur sunacaktır, sonrasında programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

download-300x82

Macro Recorder Full Tek Link:

http://static.jitbit.com/MacroRecor…

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...