.
Tem 14

LimeWire Full İndir - Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe)

LimeWire dünyanın önde gelen müzik indirme programlarından birisidir. LimeWire ile piyasadaki bir çok müzik dosyasını indirebilir ve bilgisayarınızdan bunları rahatlıkla ve kolayca dinleyebilir, sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza da dinletebilirsiniz. LimeWire bunun yanı sıra Limewire Download Store ile yasal indirmeyi de teşvik eder. Peki aradığınız müziklere nasıl ulaşacaksınız? Sol üst köşede Arama (Search) butonuna tıklayarak aramış olduğunuz müzik ismini veya sanatçısını, bir çok sanatçı tarafından seslendiriliyorsa hem sanatçıyı hem de müzik ismini yazarak daha kolay ulaşabilirsiniz. Aradığımız sanatçının müziğini bulduk. Peki bunu nasıl indireceğiz? Bu da çok basit. Müziğin üzerine tıklayarak alt kısımda İndir (Download) butonuna tıklayarak müziğin indirilmesini başlatabilirsiniz. İsim (name) kısmında sanatçının ismi ve şarkı adı yazar. Size (boyut) kısmında ise indirmekte olduğunuz müziğin kaç megabyte (mb) olduğunu görebilirsiniz. Status (durum) kısmında ise şarkının hâlâ indirilip indirilmediğini görebilirsiniz. Eğer complete (tamamlandı) yazısını görüyorsanız müzik dosyası bilgisayarınıza kaydedilmiştir. Progress (ilerleme) kısmında ise müziğin yüzde (%) kaçının indiğini görebilirsiniz. Eğer %100 olmuşsa bir kaç cümle önce söylediğimiz gibi complete yazar. Speed (hız) kısmında ise müzik dosyasının kaç kbps (kilobit per second) hızla inmekte olduğunu görebilirsiniz. Son olarak time (zaman) kısmında ise geçen zamanı ya da kalan zamanı görmeniz mümkündür. Bu kadar açıklama yaptıktan sonra sıra geldi LimeWire Full İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlığıyla açmış olduğumuz LimeWire’ı indirmeye. Aşağıda gezginler logosunun yanında İndir / Download yazan resmin altındaki linkten LimeWire Full İndirebilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

LimeWire Full İndir - Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe)

LİNK KALDIRILMIŞTIR!

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , ,


“LimeWire Full İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe)” konusuna 21 yorum yapılmıştır.

 1. 1. *p098uy Says:

  inderilim bakalım yorum bende

 2. 2. *p098uy Says:

  yorumsuz

 3. 3. nemli gozlu Says:

  eskisi cok guzeld bu da yidir bence

 4. 4. bayram gümüş Says:

  daha önce iyiydi

 5. 5. mehmet Says:

  sfjdnhxjbndnbg

 6. 6. mehmet Says:

  çok güzel kmcxcxjx mehmet raeghd

 7. 7. mahmut Says:

  sanırım önceki gibi iyidir

 8. 8. tskler Says:

  merci

 9. 9. cihangir türkyılmaz Says:

  güzel

 10. 10. cihangir türkyılmaz Says:

  çok güzel bir site

 11. 11. kuzey aslan Says:

  bakalım nasıl şimdiki

 12. 12. hümeyra Says:

  biri bana bu programdan nasıl müzik indirebileceğimi söyleyeblir mi?

 13. 13. güzel Says:

  güzel

 14. 14. Admin Says:

  Search kısmına istediğiniz müziği yazın

 15. 15. ismail Says:

  Ya bu meret telden inmiyomu

 16. 16. gokhan Says:

  ındıremıyorum nasıl ındırılıyor bu prog

 17. 17. mehmet Says:

  hadee

 18. 18. mehmet Says:

  nasıl inerkı bu yaw yapıyorsanız duzgun bırşey yapın

 19. 19. cnn Says:

  bakacaz

 20. 20. nihat Says:

  ii

 21. 21. nihat Says:

  süperrrrr

Yorum Yap

LimeWire Full İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) gezginler, LimeWire Full İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) torrent, LimeWire Full İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) full tek link, LimeWire Full İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) full, LimeWire Full İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.