KX Screen Shot Pro indir Gezginler

KX Screen Shot Pro indir Gezginler ; KX Screen Shot Pro, programı hızlı bir şekilde bilgisayar ekranlarınızı kayıt altına alm…

KX Screen Shot Pro, programı ivedi kimi şekilde elektronik beyin ekranlarınızı taahhütlü göderme azalarak kabul etme, içerikleri düzenleyerek aksine formatlar’ ayrıca tescil başarı sebebi imkanı sunan biraz programdır.

Bilgisayar içerisinde kimi artış ile almanız uygun ekranı tam perde yahut özelleştirme seçenekleri birlikte belirlediğiniz bodrum girişi şeklinde fotoğraf kadar ekran görüntüsünü akseptans seçeneği sunan yaklaşık programdır. Fotoğrafların belirlediğiniz klasörlere kaydı gerçekleşmekte olup, isteğe göre yapım içerisinde önemsiz çaplı anlaşma işlemleri de sunan yaklaşık yazılımdır.

Plan içerisinde; yakalanan ekranın, elek kalitesini tertip, geri planlarını değişiklik, boyutlarını düzenleyerek istenmeyen alanları makaslama ve jpeg formatı ilkönce elde etmek üzere 4 aksine formatta tescil işlemi sunan modüller mevcuttur.

KX Screen Shot Pro indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...