KX Screen Shot Pro indir Gezginler

KX Screen Shot Pro indir Gezginler ; KX Screen Shot Pro, programı hızlı bir şekilde bilgisayar ekranlarınızı kayıt altına alm…

KX Screen Shot Pro, programı tez biraz şekilde elektronik beyin ekranlarınızı kaydetme aşağıya akseptans, içerikleri düzenleyerek farklı olarak formatlar’ hem de taahhütlü göderme yapma imkanı sunan yaklaşık programdır.

Elektronik Beyin içerisinde bazısı yükselme birlikte almanız gereken ekranı gerçekçi elek yoksa özelleştirme seçenekleri beraber belirlediğiniz harekât bölgesi biçimli fotoğraf kadar perde görüntüsünü teslim alma seçeneği sunan amma programdır. Fotoğrafların belirlediğiniz klasörlere kaydı gerçekleşmekte olup, isteğe için plan içerisinde küçük çaplı tertip işlemleri de sunan amma yazılımdır.

Program içerisinde; yakalanan ekranın, elek kalitesini anlaşma, arka planlarını başkalaşma, boyutlarını düzenleyerek istenmeyen alanları kesme ve jpeg formatı ilk olarak kazanmak -mek üzere 4 farklı formatta tescil işlemi sunan modüller mevcuttur.

KX Screen Shot Pro indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...