KindAds İndir Gezginler


KindAds 1.0.8.8 ; Bu ufak eklentiyi kurarak sokak hayvanlarına yardımcı olabilirsiniz. KindAds, Google Chrome ta…

Bu küçük eklentiyi kurarak cadde hayvanlarına destek olabilirsiniz.

KindAds, Google Chrome tarayıcınızın sinirlendirici olmayan noktalarına reklamlar yerleştiriyor ve bu reklamlara tıklayarak isteyen olmamış hayvanlara dost olabiliyorsunuz. Başka reklam uygulamalarından kalınlık kocaman farkı tıklamalardan yakında edilen gelirin kocaman şirketler yerine sokak hayvanlarını öç alan derneklere, hibe kuruluşlarına ve vakıflara gitmesi.

Inatçı koşullarda yaşamlarını sürdüren sokak hayvanları sizin keza içinizi acıtıyor ve onlar uygun birşeyler almak istiyorsanız KindAds ’i öneririm. Chrome ile düzenli çakırkeyif boyutlu eklentiyi tarayıcınıza yükleyerek minicik dostalarımıza tanıdık olabiliyorsunuz. Eklentiyi yüklemenizin arkasından webde gezinmenizi engellemeyecek, hasta etmeyecek ve gizliliğinizi açığa çıkarmayacak reklamlar gösterilmeye başlıyor. Bu reklamların geliri sahibi çıkmamış hayvanlara tanıdık olan HAÇİKO Derneği ’ne gidiyor.

KindsAds ’boşluk mini dostlarımıza bağış için topladığı bağışlar (1 kişinin 1 yıl her tarafında yapacağı yetenek 8- 25TL üzerinde) gelişme üzerinden paylaşılıyor. Model sahipleri o dakika karşı sadece Chrome ’keza açık yürekli reklamların derece derece artan dönemde mobilde keza karşımıza çıkacağını söylüyor ki günümüzde mobil cihaz kullanımı daha fazla olduğundan bu eklenti şüphesiz mobil platformda ayrıca olmalı.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...