iTunes İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

itunes

Sinema ve müzik keyfini keşfetmeniz için yeni bir fırsat iTunes. Sevdiğimiz filmlerin, dizilerin ve müziklerin bilgisayarımızda olmasını isteriz. Aradığımız zaman kolayca bulabilmeyi ve canımız sıkıldığında hemen açabilmeyi isteriz. Hem de yeni çıkan müzik veya filmlerden de anında haberdar olabilmek isteriz. Hangi şarkıların hit olduğunu, kişisel zevklerimize uyan filmleri hep bilmek isteriz. İşte tüm bu ihtiyaçlarımıza cevap verecek olan program, iTunes.

Tüm müziklerinizi, filmlerinizi bir arada tutan iTunes sayesinde, CD yığınlarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. iTunes ile müzikleri düzenlemek de çok kolay. iTunes’dan satın aldığınız müzikler, otomatikman arşive eklenirken, CD’lerden aktardıklarınızda iTunes arşivine eklenir. Artık müzik dinlemenin keyfini çıkartabilirsiniz. İstediğiniz gibi şarkı listeleri hazırlayıp, kendinize müzik ziyafeti çekebilirsiniz. iTunes LP ile şarkı sözlerine, tanıtıcı yazılara veya ilgili videolara bakabilirsiniz. Ayrıca bazı filmlere özel iTunes Extras ile, kamera arkası görüntülere, oyuncu ve ekiple yapılan röportajlara ve silinmiş sahnelere ulaşabilirsiniz. Ne dinlemek istediğinize dair bir fikriniz yoksa ‘karıştır’ seçeneğiyle kendinizi şımartabilirsiniz. iTunes Store dünyanın en büyük müzik mağazası olma özelliğine sahiptir ve müzikten daha fazlasını sunar. Film, video, müzik veya kitap satın alabilirsiniz. Kısacası ne ararsanız hepsini iTunes da bulabilirsiniz.

download

http://turbobit.net/p1k865go0lqz.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...