iPadian indir Gezginler

iPadian indir Gezginler ; Windows sistemine sahip bilgisayarınızda iPad tablet keyfini yaşayabilmeniz için geliştirilm…

Windows sistemine kalıp bilgisayarınızda iPad tablet keyfini yaşayabilmeniz uygun geliştirilmiş olan iPadian yazılımını boş iken indirebilirsiniz.

Windows XP ve üzeri işletim sistemine efendi bilgisayarınızda ayrıntılarıyla serbest olarak kullanabileceğiniz iPadian yazılımı sayesinde masaüstünüzü hemen hemen biraz iPad tablet ekranına dönüştürebileceğiniz aynı iPad’de olduğu gibi Apple Store egzersiz mağazası üzerinde uygulamaları indirebilir, bilgisayarınıza yükleyerek yazılım doğruca uygulamaları kullanabilir, bilgisayarınıza kısayollar -li ulaşabilir ve plan içerisinde karma iken yerleşik Safari, web tarayıcısını kullanarak web sitelerinde gezinti yapabilirsiniz.

Gerçekçi beyaz perde modunu hem bulabileceğiniz uygulama masaüstünüzü adamakıllı iPad arayüzü haline dönüştürmekte ve plan olarak yüklediğiniz uygulamayı masa üstünüzden serbestçe çalıştırabilmenize gerekçe vermektedir. Hem özelleştirilebilir uygulama merkezi doğruca masaüstünüze yüklediğiniz hep uygulamaları derhal görebilir, marifet, web uygulamaları ve özgün bol uygulamayı kullanabilirsiniz.

iPadian isimli bu plan sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız amacıyla değerlendirme ederiz.

iPadian indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...