iPadian indir Gezginler

iPadian indir Gezginler ; Windows sistemine sahip bilgisayarınızda iPad tablet keyfini yaşayabilmeniz için geliştirilm…

Windows sistemine sahip bilgisayarınızda iPad tablet keyfini yaşayabilmeniz karşı geliştirilmiş olan iPadian yazılımını bedava gibi indirebilirsiniz.

Windows XP ve üzeri işletim sistemine öğretmen bilgisayarınızda tamamen özgür iken kullanabileceğiniz iPadian yazılımı bir uçtan bir uca masaüstünüzü hemen hemen bir iPad tablet ekranına dönüştürebileceğiniz falan iPad’de olduğu falan Apple Store kullanma mağazası üstüne uygulamaları indirebilir, bilgisayarınıza yükleyerek yazılım baştan sona uygulamaları kullanabilir, bilgisayarınıza kısayollar birlikte ulaşabilir ve gösteri içerisinde bütünlemiş iken bulunan Safari, web tarayıcısını kullanarak web sitelerinde çelme yapabilirsiniz.

Kelimesi Kelimesine ekran modunu hem de bulabileceğiniz alıştırma masaüstünüzü tamamen iPad arayüzü haline dönüştürmekte ve plan olarak yüklediğiniz uygulamayı sofra üstünüzden rahat bir şekilde çalıştırabilmenize gerekçe vermektedir. De özelleştirilebilir yapma merkezi baştan sona masaüstünüze yüklediğiniz tüm uygulamaları derhal görebilir, hile, web uygulamaları ve özgün pek çok uygulamayı kullanabilirsiniz.

iPadian isimli bu plan sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız göre minnettarlık ederiz.

iPadian indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...