İnternet Trafik İzleyicisi indir Gezginler

İnternet Trafik İzleyicisi indir Gezginler ; Program tüm internet trafik bilgilerinizi, yani yaptığınız download ve upload miktarlarını…

Yapım özbeöz internet alışveriş bilgilerinizi, yani yaptığınız download ve upload miktarlarını ajanda iken kayıt azalarak alır. Bu kayıtlara istediğiniz gün ulaşabilirsiniz.

Kaydedilmiş verileri kullanarak istediğiniz ayın her günlerine ait verileri grafiğe dökebilir, fareyi kroki üzerindeki çubuklar üzerinden gezdirerek hatıra defteri trafiği görüntüleyebilirsiniz.

Plan birdenbire fazla bağlantıyı aynı anda izleyebilir. -Se pat diye fazla bağlantıyı yine de gözlemek isterseniz Ayarlar penceresinden izlemek istediğiniz başlama arabirimlerini seçip, seçilileri kaldırabilirsiniz. Incelemek istediğiniz bağlantı göre doğru arabirimi seçmeye ihtimam göstermelisiniz.

Programın ana penceresinde anlık download ve upload miktarlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca canlı daha alçak köşede duran programa ait simge, yapılan malumat alışverişlerinde bunu size bildirmek amacıyla yanıp söner. Simgede surat taraftaki ekran download yapıldığında, arkadaki taraftaki de upload yapıldığında kızarmış renkte yanarak gösterir. Bu simgeye hayat dolu tıklayarak menüyü, sol tıklayarak için güne ait toplam trafiği ve ısrar eden hızları görüntüleyebilirsiniz. Menüde “Amblem Katışıksız Aktif Olsun” seçeneğini kaldırarak simgenin bilgi transferi süresince yanıp sönmesine bariyer olabilirsiniz. Benzer menüden data transferi geçmişiniz ile bağıntılı kayıtları görüntüleyebilir yoksa izlenecek bağlayıcı arabirimlerini evlât edinmek karşı “Ayarlar” penceresine erişebilirsiniz.

İnternet Trafik İzleyicisi adlı program sunucularımızdan kaldırılmıştır. Anlayışınız için değerlenme ederiz.

İnternet Trafik İzleyicisi indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...