Internet Download Manager Katılımsız Son Sürüm İndir (Türkçe / Gezginler / Tek Link)

İnternet-Download-Manager-full-katıimsiz

Internet Download Manager yani IDM ya da IDMan olarak adlandırılır. Internet Download Manager indirmek size internetten indirmeye çalıştığınız dosyaları, internetinizin download hızınızın en kullanılabilir haliyle hızlı bir indirme işlemi gerçekleştirmek için kullanılır. Dosyaların yanı sıra, bir internet sayfasında izlemekte olduğunuz videolarıda çeşitli tarayıcı eklentileri kurarak tek bir tuşla indirmenizi sağlıyor.

Internet Download Manager aracılığıyla indirmekte olduğunuz bir dosya sırasında internet bağlantınızda kopma, kesilme gibi bir durum olması sırasında, IDM dosyanın en son indirilen içeriğinde indirmeyi kesiyor ve internet bağlantınız yeniden aktif hale geldiğinde kaldığı yerden devam ederek size hem zaman kaybı, hemde adil kullanım kotasının hızlı bir şekilde sınıra ulaşmasını engelliyor. Yazılım şuan için, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarında sorunsuz ve hızlı bir biçimde kullanıma izin vermektedir. Internet Download Manager, çok basit bir arayüze sahiptir ve görünüm açısından sizi yormayacak şekilde sade bir tasarım kullanmaktadır. Piyasada bulunan ücretli indirme yardımcı araçlarından bile şuan üst sıralarda olan Internet Download Manager, bu poziyonunu büyük bir zaman süreci boyunca koruyacak gibi gözüküyor.

Internet Download Manager Full katılımsız indirmek için aşağıdaki gezginler bağlantısından dosyayı indirdikten sonra şimdi sıra geldi programın kurulumuna. Dosya indikten sonra antivirüs programı ile taratın ve daha sonra antivirüs programınızı devre dışı bırakın. Google Chrome, Internet Explorer ve Mozilla Firefox tarayıcılarınızı kapatın. Eski internet download manager programınızı görev yöneticisinden kapatın ve program ekle / kaldır kısmından idm yi kaldırın. Daha sonra indirmiş olduğunuz dosyayı yönetici olarak çalıştır kısmına tıklayın ve sonrasi klasik program yükleme işlemi; next, next, finish. 🙂

Internet Download Manager 6.25 Build 8.exe

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...